O mnie

OBR_5869Od najmłodszych lat na pytanie „Kim chcesz zostać?” udzielałam niezłomnie jednej odpowiedzi – prawnikiem.

Oczywiście w wieku lat 6 raczej nie zdawałam sobie sprawy czym dokładnie zajmuje się prawnik, a hasło zaczerpnęłam zapewne z jednego z popularnych wówczas seriali detektywistycznych, niemniej jednak początkowa dziecięca fascynacja przerodziła się w późniejszym wieku w silną potrzebę uzyskania upragnionego tytułu.

I choć dziś, po blisko 15 latach pracy w branży, początkowo jeszcze jako studentka,  następnie aplikantka, a obecnie radca prawny, mogłabym z całą stanowczością powiedzieć tej małej dziewczynce zapatrzonej w amerykański serial, że praca ta niewiele ma wspólnego z telewizyjną wizją świata prawników, to jednak nie wyobrażam sobie abym mogła wykonywać inny zawód.

Zawód który daje mi każdego dnia ogromną satysfakcję, zmusza do szukania niestandardowych i indywidualnych rozwiązań, gwarantuje zaspokojenie ambicji, pozwala się rozwijać.

Obecnie, jako radca prawny prowadzę wraz z wspólniczką Kancelarię prawną PRORADCY Stec & Czubacka-Pędzisz sp.k. z siedzibą w Warszawie.

Specjalizuję się w obsłudze podmiotów gospodarczych,  prawie nieruchomości, prawie pracy, prawie cywilnym i rodzinnym.

Wrodzoną potrzebę aktywnego uczestnictwa w dyskusjach z powodzeniem zaspokajam na salach sądowych i podczas procesów arbitrażowych.

Prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców z branży budowlanej, z zakresu dochodzenia wierzytelności i przyszłych franczyzobiorców.